Ja ik wil! een openingsdans

Stuwwal 8 | 8317 BC | Kraggenburg | 06-11404251 | info@jaikwileenopeningsdans.nl | Ga naar website

Prijsklasse


Route

Contactpersoon

Jorien van Diepen

Ja ik wil! een openingsdans

Gaan jullie binnenkort trouwen? En willen jullie zorgeloos, zonder stress en gewoon vanuit jullie huiskamer een spetterende openingsdans aanleren? Dan ben je bij “Ja ik wil! een openingsdans” aan het juiste adres! Ik ga jullie helpen om de allermooiste dag van jullie leven compleet te maken met een te gekke dansmedley. Don’t worry! Op het moment dat alle ogen op jullie zijn gericht, zullen jullie de gasten verrassen en gegarandeerd omverblazen!

Via mijn website www.jaikwileenopeningsdans.nl, kun je kiezen uit 3 verschillende opties voor een openingsdans:

 

1. Ja ik wil! – Online

Kies uit 1 van de 9 online dansmedleys en leer vanuit huis en wanneer jullie willen de openingsdans. Vlak voor de grote dag krijgen jullie van mij een gratis sessie van 45 minuten via teams of zoom, om de puntjes op de i te zetten. 

 

2. Ja ik wil! – Op maat

Willen jullie een eigen draai willen geven aan jullie openingsdans is “Ja ik wil! – op maat!”  de perfecte uitkomst. Kies je eigen muziek en ik kom in 3 lessen bij jullie thuis of op locatie de openingsdans aanleren.

 

3. Ja ik wil! – XXL

Denken jullie out of de box dan is “Ja ik wil! – XXL” echt iets voor jullie. Hierin is niks te gek! Een dans met je vriendengroep, circusartiesten, professionele dansers of een korte dansworkshop op de dag zelf. Alles is mogelijk!

Ben je nieuwsgierig geworden? Neem dan snel een kijken op mijn website!

Wat vinden anderen van Ja ik wil! een openingsdans?

Informatie op de website: 5
Communicatie & afspraken: 5
Medewerkers: 5
Gastvrij & behulpzaam: 5

Collectie & aanbod: 5
Prijs / kwaliteit / verhouding: 5
Klant is koning: 5
Ja Ik Wil Een Openingsdans: 5 / 5 gebaseerd op 3 stem(men)
2023-06-05
Mart & Marije schrijft het volgende:
Wij zijn nog steeds aan het nagenieten van onze openingsdans! Nadat wij onze muziekvoorkeur hadden aangegeven, heeft Jorien de gehele openingsdans aangeleerd. Voordat wij überhaupt begonnen waren, zag ik alleen maar beren op de weg. Zodra Jorien binnenstapte vielen alle zorgen van mij af. Met veel geduld, professionaliteit en enthousiasme leerde zij ons stap voor stap de dans. We begonnen het steeds leuker te vinden, tijdens de oefenavonden thuis hebben wij ook gegierd van het lachen. Dankzij Jorien hebben wij een openingsdans mogen neerzetten om nooit te vergeten. Onze gasten reageerde heel enthousiast op onze openingsdans en vooral op de dansmoves van Mart Haha! Jorien bedankt!
- x
+ Geduld, professioneel en enthousiast
2023-06-05
Thom & Liz schrijft het volgende:
Jorien heeft voor onze bruiloft een openingsdans op maat gemaakt. Met haar creatieve inzicht en professionele aanpak hadden wij binnen no-time een openingsdans aangeleerd, zoals wij voor ogen hadden. Ondanks dat wij niet de beste dansers zijn, was het eindresultaat echt beter dan verwacht. De openingsdans maakte de dag helemaal af!
- x
+ Creatief, professioneel, snel & goed eindresultaat
2023-06-05
Thom & Liz schrijft het volgende:
Jorien heeft voor onze bruiloft een openingsdans op maat gemaakt. Met haar creatieve inzicht en professionele aanpak hadden wij binnen no-time een openingsdans aangeleerd, zoals wij voor ogen hadden. Ondanks dat wij niet de beste dansers zijn, was het eindresultaat echt beter dan verwacht. De openingsdans maakte de dag helemaal af!
- x
+ Creatief, professioneel, snel & goed eindresultaat


Vraag meer informatie aan:

Follow us on Instagram

TROUWPLANNEN